Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok
  1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Destek forumuna hemen kayıt olarak, çoğu şeyden faydalanabilirsin. Üstelik mükemmel çekilişler ve etkinlikler seni bekliyor. Hemen Kayıt Ol veya Giriş Yap
    Notu Gizle
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi, Yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Moderatör ve editör başvurularımız aktif. Moderatörlük başvuruları için buraya, editörlük başvuruları için buraya tıklayın.

Uzaylılar.. Uzaylılar.. Uzaylılar.... Nedir Bu Saçmalık /

Konusu 'Konu Dışı / Mizah' forumundadır ve ADA TASARIM tarafından 7 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. ADA TASARIM

ADA TASARIM Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    3
    Ödül Puanları:
    22
    Minecraft:
    Ada
    DC:
    Designer | Ada#4500
    Süre Bitiş: Yok

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle şu saçma sapan uzaylı iddialarından bahsetmek istiyorum.
    Yani insanın aklı var, fikri var. Sanki bu yapılan yalanları anlamıyoruz.
    Neymiş Toplantıda bir adam 2 büyük siyasi lideri aynı şekilde karşılamış.
    Ya bu nasıl bir saçmalık. Adam bu yüzden para alıyor. Adamlara yer gösteriyor günlük 1000 dolar kazanıyor. Biz onuda kazanamıyoruz.
    Biraz siyasete giriyor ama çok büyüteceğinizi düşünmüyorum.
    İnsanlar Photoshop CS6'yı satın alıyor ve saçma sapan uzaylı fotoğrafları yapıyorlar. Biz anca güneşe ateş edelim (Adanalıyız Allahın Adamıyız.)
    İnsanlar çok büyüttü bu uzaylı işini. Yani uzaylı olsa ne olacak biz nerede yaşıyoruz ki? Bizde uzaylı sayılırız. Sadece teknolojimiz çok düşük(Uzaylılara göre).
    Sonuçta bizde uzaylı sayılırız. Dünya nerede uzayda. Uzaylıların yaşadığı gezegenler nerede, uzayda. O zaman bizde uzaylı sayılırız.

Özet; bu uzay işi çok büyütüldü ve saçmalaşmaya başladı. Önceden birkaç salak insan araştırmalar yapıyordu, şuan o salaklar çoğaldı. Youtube da da aynı. Video izlemek istedim (kırk yılın başında) girdim Youtube'a her yerde uzaylı, uzaylı ve uzaylı. Bu yüzden uzun zamandır Youtube'a girmiyorum. Artık yeter diyorum. Bitiriyorum, bu saçmalıklara devam ederlerse uzaylılar bize daha çok sinirlenecek size söylüyorum.

İyi günler iyi forumlar.

2. IYusuf_DemirI

IYusuf_DemirI Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    8
    Ödül Puanları:
    32

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çok gereksiz bir konu ve içerisinde çok fazla çelişki ve de hata barındıran bir yazım. Yakındığın durum o kadar eskiye dayanıyor ki, güncel olaylar ile bağdaştıramadım bile.

3. BenFero

BenFero Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    1
    Ödül Puanları:
    22
    Minecraft:
    BenFero

Uzaylıların olduğuna inanıyorum. Koskoca evrende sadece dünyanın olacağı fikri pek mantıklı gelmiyor.

Sayfayı Paylaş