Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok
  1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Destek forumuna hemen kayıt olarak, çoğu şeyden faydalanabilirsin. Üstelik mükemmel çekilişler ve etkinlikler seni bekliyor. Hemen Kayıt Ol veya Giriş Yap
    Notu Gizle
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi, Yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Moderatör ve editör başvurularımız aktif. Moderatörlük başvuruları için buraya, editörlük başvuruları için buraya tıklayın.

Selam Olsun | Mc-Türkiye!

Konusu 'Tartışma & Muhabbet' forumundadır ve IYusuf_DemirI tarafından 23 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. IYusuf_DemirI

IYusuf_DemirI Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    8
    Ödül Puanları:
    32
    Süre Bitiş: Yok

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selamlar değerli forum üyeleri, ben Yusuf. Benim de sizler ile başlamış olan bu forum serüvenimiz de , her daim sıcak bir aile ortamı oluşturabileceğimizi biliyor ve bu yolda herkesin kendince bir çaba ve emek içerisinde olacağına inanıyorum. Göründüğüm kadar resmi olmayan, eğlenmeyi seven ve insanlara bildiği konularda her türlü yardımı yapmayı seven bir yapıya sahibim. Ciddiyetimi koruduğum kadar, insanlar ile zaman geçirmeyi ve onlar ile gerek şaklabanlık gerek dostane sohbetler etmekten hoşnutluk duyuyorum.

-Kendimi daha fazla ifşalamadan , herkese İyi forumlar diliyor, bu forum hayatlarında başarılar diliyorum. Bana Discord üzerinden ulaşmak isteyenler bana, Yusuf Demir#4555 üzerinden ulaşabilirler.

ZhoNNz ve Niko bunu beğendi.
  2. BenFero

BenFero Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    1
    Ödül Puanları:
    22
    Minecraft:
    BenFero
    Süre Bitiş: Yok

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selam!

Sayfayı Paylaş