Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok
  1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Destek forumuna hemen kayıt olarak, çoğu şeyden faydalanabilirsin. Üstelik mükemmel çekilişler ve etkinlikler seni bekliyor. Hemen Kayıt Ol veya Giriş Yap
    Notu Gizle
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi, Yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Moderatör ve editör başvurularımız aktif. Moderatörlük başvuruları için buraya, editörlük başvuruları için buraya tıklayın.

Ender Oyuncu - Karanlığın efendisi! - Konu tasarımı.

Konusu 'Grafik Çalışmalarınız' forumundadır ve Majoras tarafından 23 Şubat 2019 başlatılmıştır.

1. Majoras

Majoras Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    5
    Ödül Puanları:
    22
    Minecraft:
    MajorCan
    Süre Bitiş: Yok

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SELAM SAYGIDEĞER FORUM ÜYELERİ!

- - -
    Bu grafiğimde ki temayı müşterimin isteği doğrultusundan saptırmayarak yapmaya çalıştım. İstediği tema doğrultusunda ki renk paleti olarak siyah kesinlikle olacaktı, fakat bir başka projenin ürününe yaptığım banneri kendi sunucu tanıtım konusunda kullanması gerektiği için o grafiğe uygun olmasını istedi ve böylece renk paletindeki 2. renk belirlenmiş oldu, TURUNCU!

- - -

Yapımı ortalama olarak 2 gün içerisinde 3 saat uğraşılarak yapıldı. "Bu çok değil mi?" diye sorabilirsiniz, fakat beyaz bir sayfa açtıktan sonra insanın aklına yapacağı tasarım pat diye gelmiyor. Sürekli olarak yeni tasarımlar bulmak için tasarım yapıp siliyorum en son hangi tasarımın daha güzel olduğuna karar verip temayı yapmaya başlıyorum. Grafiği yapmadan önceki tasarımı düşünüp, deneyerek tasarlayışım bazen 1 saatin altında bazen 1 saat civarı sürüyor. Bazende sonsuza dek sürecekmiş gibi geliyor.

- - -

> Linkleri görebilmek için sitemize kayıt olmalı veya giriş yapmalısın. (Tıkla)

- - -

BloodyX bunu beğendi.
  2. Cherry

Cherry Ekip Lideri
    Madenci

Altın Elmaları:
    15
    Ödül Puanları:
    52
    Meslek:
    Mimar
    Minecraft:
    ByCherry
    DC:
    Cherry#0909

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalite + hayal gücü = @Majoras

Majoras bunu beğendi.
  3. DonsuzTurk

DonsuzTurk Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    4
    Ödül Puanları:
    22
    Minecraft:
    DonsuzTurk
    DC:
    DonsuzTurk#7643

Ellerine sağlık @Majoras. :happyblush

Majoras bunu beğendi.
  4. AxteriaFX

AxteriaFX Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    14
    Ödül Puanları:
    42
    Minecraft:
    MadOreo

@Majoras efsanesin gerçekten çok beğeniyorum yaptığın çalışmaları daha iyilerini yapıp sunman dileğiyle

5. Emreßey

Emreßey Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    0
    Ödül Puanları:
    15
    Minecraft:
    DarkDreamS

Merhaba HTML ve CSS Dersleri Alıyorum Bu Tasarım'ı Beğendim Öğrenmek İsterim

Discord: Dyatlows#6965

Sayfayı Paylaş