Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok Süre Bitiş: Yok
  1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Destek forumuna hemen kayıt olarak, çoğu şeyden faydalanabilirsin. Üstelik mükemmel çekilişler ve etkinlikler seni bekliyor. Hemen Kayıt Ol veya Giriş Yap
    Notu Gizle
Notu Gizle
Merhaba Ziyaretçi, Yeni ekip arkadaşları arıyoruz. Moderatör ve editör başvurularımız aktif. Moderatörlük başvuruları için buraya, editörlük başvuruları için buraya tıklayın.

Tanıtım ClearLagg - Sunucunuzda ki Kasmayı Yok Edin

Konusu 'Minecraft Plugin Tanıtımları' forumundadır ve BerkayKBL tarafından 13 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. BerkayKBL

BerkayKBL Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    21
    Ödül Puanları:
    42
    Meslek:
    Pluginer, Skripter
    Yer:
    İstanbul, Esenyurt
    Web Sitesi:
    Minecraft:
    BerkayKBL
    Takım:
    Galatasaray
    DC:
    BerkayKBL#0252
    Süre Bitiş: Yok

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

logo.png

Merhaba MC-Turkiye üyeleri, bu tanıtım konumda ClearLagg eklentisini tanıtacağım. İyi Okumalar.

68271.png

Açıklama

Bu eklentinin asıl amacı sunucunuzdaki ani TPS düşüşünü, sunucunuzdaki Gecikmeyi(Lagı) bir nebze yaratıklar üzerinden düşürmek. Bu eklenti sadece yaratıları yok etmez, yerde bulunan bütün eşyaları sınırlar. Sınırlanan eşyaların sınırı geldiğinde diğer eşyaları silinir. Bu eklenti ile sunucunuzda ki yaratıkları sınırlarsınız. İstediğiniz yaratığı istediğiniz kadar sınırlayabilirsiniz. O yaratığın doğma sınırı gelmiş ise doğan yeni yaratık ölür. İsterseniz komut ile sunucuda ki bütün yaratıkları öldürüp sunucuyu rahatlatabilirsiniz aynı komut ile yerdeki eşyaları da silebilirsiniz.

Komutlar
    • /lagg clear - Yerdeki bütün eşyaları ve yaşayan bütün yaratıkları yok eder.
    • /lagg check [world1, world2...] - Dünya bilgisini gösterir
    • /lagg reload - Yapılandırma(Config) dosyasını yeniler
    • /lagg killmobs Bütün yaratıkları öldürür
    • /lagg area <radius> - Yazdığınız yarıçap'taki bütün yaratıkları/eşyaları yok eder
    • /lagg tpchunk <x> <z> [world] - Verilen yığına(chunk) ışınlanırsın
    • /lagg admin - Modülü yönet
    • /lagg gc - Zorla istek: Çöp Toplama [ÖNERİLMEZ]
    • /lagg tps - TPS değerini gösterir [ Spigot'un /tps değeri kadar doğru değil]
    • /lagg halt - Temel sunucu işlevlerini geçici olarak devre dışı bırakır
    • /lagg sampleMemory <time> - Saniye başına tik kullanımını gösterir.
    • /lagg sampleTicks <ticks> [raw] - Tiklerin tamamlanmasını ne kadar sürdüğünü gösterir.
    • /lagg unloadchunks - Yığınları boşaltır (Spigot'un ki önerilemez)
    • /lagg profile <time> <type> - Hangi grubun en aktif olduğunu görmek için kızıltaş gibi belirli etkinliklerin profilini görüntüleyin

Tanıtım Videoları (İngilizce)

SON

Bir tanıtım konumum daha sonuna geldik arkadaşlar, bu tanıtım konum hakkında ki yorumlarınızı bekliyorum. İyi Forumlar Dilerim...​

AxteriaFX bunu beğendi.
  2. AxteriaFX

AxteriaFX Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    14
    Ödül Puanları:
    42
    Minecraft:
    MadOreo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@BerkayKBL Başlığını biraz yanlış buldum değiştirirsen daha iyi olur sadece yaratıklar temizlenmiyor Konu güzel beğendim

3. BerkayKBL

BerkayKBL Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    21
    Ödül Puanları:
    42
    Meslek:
    Pluginer, Skripter
    Yer:
    İstanbul, Esenyurt
    Web Sitesi:
    Minecraft:
    BerkayKBL
    Takım:
    Galatasaray
    DC:
    BerkayKBL#0252

Yorumun için teşekkür ederim, değiştirdim.

4. DropexTR

DropexTR Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    27
    Ödül Puanları:
    42
    Yer:
    Trabzon
    Web Sitesi:
    Minecraft:
    DestroyerSlayer_
    DC:
    Dropex2#3234

Güzel ve detaylı bir konu. Elinize sağlık. İyi forumlar

BerkayKBL bunu beğendi.
  5. BerkayKBL

BerkayKBL Madenci
    Madenci

Altın Elmaları:
    21
    Ödül Puanları:
    42
    Meslek:
    Pluginer, Skripter
    Yer:
    İstanbul, Esenyurt
    Web Sitesi:
    Minecraft:
    BerkayKBL
    Takım:
    Galatasaray
    DC:
    BerkayKBL#0252

Teşekkür ederim, size de iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş